Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, bezpiecznej okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska?
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m² (83 m² użytkowej) z funkcjonalnym układem 5 pokoi, położone przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wykończona w wysokim standardzie w modnym stylu modern cozy, z dbałością o każdy detal.
Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi — przemyślany układ zapewnia wygodny podział na strefę dzienną i prywatną. W skład nieruchomości wchodzą m.in. jasny salon z aneksem kuchennym i balkonem, 4 dodatkowe pokoje oraz łazienka z wanną wolnostojącą.
Najważniejsze atuty:
• 5 pokoi i funkcjonalny, dwupoziomowy układ
• mieszkanie gotowe do wprowadzenia
• wysoki standard wykończenia
• dużo miejsc do przechowywania
• pralnio-suszarnia i rowerownia dla mieszkańców
• ogólnodostępne miejsca parkingowe
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych części Pruszcza Gdańskiego. W pobliżu szkoły, m.in. LO, przedszkola,(MONTESSORI) sklepy, place zabaw, tereny zielone oraz pełna infrastruktura usługowa.
Doskonała komunikacja:
• ok. 12 minut PKP do Gdańska
• ok. 15 minut do Wrzeszcza
• szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta
• ok. 20 minut do Wyspy Sobieszewskiej
To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, rodzinnego mieszkania w świetnej lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!
Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański
lokalizacja: Pruszcz Gdański, Piastowska
1 189 000,00 PLN
11 112,15 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Pruszcz Gdański, Piastowska
- Powierzchnia:107 m2
- Liczba pokoi: 5
- Rok budowy: 2002
- Piętro: 2 z 2
- Numer oferty: 946245
- Cena: 1 189 000,00 PLN
- Cena za m2: 11 112,15 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Investkon Nieruchomości